Євро Кузня
Виготовлення кованих виробів
+380 663277027
+380 988276012

Про співпрацю

Знайомство з клієнтом здійснюється як по телефону, так і при особистій зустрічі в офісі нашого підприємства за адресою Рівненська область, м.Радивилів, вул. О.Невського, 73в. Ми відповідаємо на всі Ваші питання і надаємо необхідні консультації.

Як відомо, на будь-які авторські роботи, не маючи точного завдання, не можна відразу назвати ціну. Ми дотримуємося наступної практики:  ви приїжджаєте до нас в офіс, описуєте завдання, переглядаєте каталог робіт і в затишній обстановці за чашкою кави ми повністю і всебічно обговорюємо Ваш проект, визначаємо обсяг робіт і наші трудозатрати. Після цього ми зможемо підготувати Вам пропозицію і калькуляцію за вартістю і термінами виконання робіт з виготовлення кованого виробу та  інших робіт з металом.

Після цього ми уточнюємо зручний для Вас час для виїзду на об’єкт для проведення замірів. Зауважимо, що виїзд до клієнта справа не з дешевих, тому ми виїжджаємо до замовника у тих випадках, коли в цьому є необхідність.

Телефонуйте до нас за телефонами +380 988276012, +380 663277027 і ми обов'язково підготуємо для Вас найбільш цікаву пропозицію.

Слід зауважити, що на деякі типові роботи приблизну ціну можна назвати відразу.

Які чинники впливають на вартість виготовлення кованих виробів?

Ціни на вироби безпосередньо залежать від складності проекту і складаються з декількох параметрів:

  • роботи проектувальників, дизайнера при створенні складних по виконанню авторських конструкцій;
  • витрати матеріалу, захисних покриттів (ґрунтовки, лаку, фарби, склад розчинів для патинування);
  • виду попередньої обробки металу, витрат на розхідні матеріали для виготовлення кованого виробу;
  • щільності, складності, розміру деталей, доповнення малюнка оригінальними рухливими частинами;
  • способу з'єднання елементів.

Також сума замовлення збільшується, якщо ви замовили виріб з доставкою на велику відстань.

Оплата

Кожен покупець може вибрати зручну для себе систему оплати покупки.

Оплата для фізичних осіб:

  • готівковий розрахунок
  • безготівкова оплата за реквізитами через відділення банку
  • оплата банківською картою на розрахунковий рахунок

Оплата для юридичних осіб:

  • безготівкова оплата на розрахунковий рахунок по виставленому рахунку

При готівковому розрахунку оплата проводиться виключно в українській національній валюті (гривнях) у розмірі 100% по факту поставки.

При безготівковому розрахунку товар відпускається після 100% передоплати.

Приймаючи замовлення в роботу, наша компанія надасть всі види послуг, необхідних для його здійснення:

Розробка ескізу

У нашій компанії працює дизайнер, який має багаторічний досвід роботи в сфері металовиробів і дизайну. Якщо у Вас є тільки думка, але Ви не можете її зобразити на папері, то наш дизайнер з Ваших слів розробить саме той ескіз виробу, який Ви і припускали і навіть краще.

Замір

Після розробки ескізу, а іноді і до розробки необхідно зробити заміри необхідних відстаней, для того щоб готовий виріб ідеально розмістився в передбачуваному місці.

Наш представник приїде до Вас за вказаною адресою точно в обумовлений час і зробить всі необхідні заміри.

Виготовлення виробу

Виготовлення виробу процес не швидкий, особливо якщо мова йде про ковку. Художня ковка виконується досвідченими працівниками вручну та із застосуванням різних інструментів. На нашому підприємстві працює багато кваліфікованих спеціалістів і ми докладемо максимум зусиль, щоб виріб був виготовлений з високою якістю і в обумовлений термін.

Фарбування виробу

Без фарбування виріб залишати не можна, інакше корозія та інші зовнішні чинники зіпсують Вашу мрію і красу виробу. Часто доводиться навіть повністю провести демонтаж вироби, щоб відновити колишній вигляд. А фарбування буває різним - можна просто пофарбувати в чорний колір, але якщо Ви уважно подивитесь наш каталог готових виробів або виробів, які вже встановлені на об'єктах, Ви зрозумієте, що спектр фарбування досить широкий і надає неповторну красу, захист і витонченість готовому і встановленому виробу.

Доставка виробу

Доставка виробу буде проведена з максимальною обережністю, щоб не було ніяких пошкоджень і в обумовлений день та час.

Монтаж виробу

Наші монтажники працюють не перший день - після доставки виробу вони відразу ж приступлять до монтажу, беручи до уваги всю обережність і якість, щоб не пошкодити і готовий виріб і максимально якісно провести роботу.

Для отримання консультацій та уточнення деталей оплати і доставки, дізнатися всі подробиці про співпрацю - звертайтеся до наших фахівців за номерами +380 988276012, +380 663277027

Будемо раді допомогти!